Wij zijn Flexpedia

Bij Flexpedia werken gedreven mensen met een hart voor payroll. Onze Flexpedianen staan altijd voor je klaar. Mocht je met één van ons in contact willen komen, aarzel dan niet. Wij staan je graag te woord en helpen je graag verder.

Gert-Jan Butter
Payroll Consultant

Telefoon: 023-7009733
E-mail: gert-jan@flexpedia.nl

Mischa van Stijn
Payroll Consultant

Telefoon: 023-2052400
E-mail: mischa@flexpedia.nl

Claire Weber
Payroll Consultant

Telefoon: 023-7009733
E-mail: claire@flexpedia.nl


Marleen Vonk
Finance en Control

Telefoon: 023-2052404
E-mail: marleen@flexpedia.nl

Mitchel Post
Payroll Consultant

Telefoon: 023-2052410
E-mail: mitchel@flexpedia.nl

Elisa Wessel
Payroll Consultant

Telefoon: 023-2052401
E-mail: elisa@flexpedia.nl


Jorrit Heijn
Junior Software Developer

Telefoon: 023-7009733
E-mail: jorrit@flexpedia.nl

Jhuvienne van der Peet
Flexpedia Finance

Telefoon: 023-2052467
E-mail: jhuvienne@flexpedia.nl

Stephanie Tanamal
Payroll Consultant

Telefoon: 023-2052409
E-mail: stephanie@flexpedia.nl


Bart Imming
Payroll Consultant

Telefoon: 023-7009733
E-mail: bart@flexpedia.nl

Aschwin Wesselius
Lead Software Developer

Telefoon: 023-7009733
E-mail: aschwin@flexpedia.nl

Anneliese Silvis
Payroll Consultant

Telefoon: 023-7009733
E-mail: anneliese@flexpedia.nl


Semra Karakaya
Payroll Consultant

Telefoon: 023-7009733
E-mail: semra@flexpedia.nl

Robin de Graaff
Payroll Consultant

Telefoon: 023-2052411
E-mail: robin@flexpedia.nl

Mitchell van Buuringen
Junior Software Developer

Telefoon: 023-7009733
E-mail: mitchell@flexpedia.nl


Arne Lont
Customer Succes Consultant / Marketeer

Telefoon: 023-2052419
E-mail: arne@flexpedia.nl

Aldert Faassen
Customer Succes Manager / Marketeer

Telefoon: 023-2052469
E-mail: aldert@flexpedia.nl

Priyanka Kanagaraj
Junior QA Tester and Data Manager

Telefoon: 023-7009733
E-mail: priyanka@flexpedia.nl


Brenda Bruijns
Assistent Controller 

Telefoon: 023-2052404
E-mail: brenda@flexpedia.nl

Monika Oślizło
Payroll Consultant

Telefoon: 023-7009733
E-mail: monika@flexpedia.nl

Alondra van der Kolk
Finance & Administration

Telefoon: 023-2052405
E-mail: alondra@flexpedia.nl


Cherelle de Vries
Payroll Consultant

Telefoon: 023-2052408
E-mail: cherelle@flexpedia.nl

Nancy Tielman
Payroll Consultant

Telefoon: 023-2052408
E-mail: nancy@flexpedia.nl

Anna Ntagiou
Medior Software Developer

Telefoon: 023-7009733
E-mail: anna@flexpedia.nl


Saskia Hoogenboom
Credit & Debt Consultant

Telefoon: 023-2052407
E-mail: debiteuren@flexpedia.nl

Femke Pabst
Payroll Consultant

Telefoon: 023-7009733
E-mail: femke@flexpedia.nl

Michelle Gerrits
Credit & Debt Consultant

Telefoon: 023-7009733
E-mail: michelle@flexpedia.nl


Styliani Kourtoglou
Junior Software Developer

Telefoon: 023-7009733
E-mail: styliani@flexpedia.nl

Joyce Claudia van den Broek
Payroll Consultant

Telefoon: 023-7009733
Joyceclaudia@flexpedia.nl

Soraya Beekvelt
Verzuimregisseur

Telefoon: 023-7009733
E-mail: soraya@flexpedia.nl


Stéphanie van Diepen
Office & Event Manager

Telefoon: 023-7009733
E-mail: stéphanie@flexpedia.nl


Persoonlijk adviesgesprek

Vrijblijvend advies over hoe jij flexibeler kunt ondernemen mét grip op personeelskosten én zonder gedoe door payroll? Meld je hier aan voor een persoonlijk adviesgesprek. Zonder verplichtingen en ‘free of charge’. Het enige risico dat je loopt is dat je er wijzer van wordt :-).