Wij zijn Flexpedia

Bij Flexpedia werken gedreven mensen met een hart voor payroll. Onze Flexpedianen staan altijd voor je klaar. Mocht je met één van ons in contact willen komen, aarzel dan niet. Wij staan je graag te woord en helpen je graag verder.

Bart Boon
Payroll Consultant

Telefoon: 023 7009733
E-mail: bart.boon@flexpedia.nl

Mischa van Stijn
Payroll Consultant

Telefoon: 023-2052400
E-mail: mischa@flexpedia.nl

Claire Weber
Payroll Consultant

Telefoon: 023-7009733
E-mail: claire@flexpedia.nl

Marleen Vonk
Finance en Control

Telefoon: 023-2052404
E-mail: marleen@flexpedia.nl

Gert-Jan Butter
Payroll Consultant

Telefoon: 023-7009733
E-mail: gert-jan@flexpedia.nl

Elisa Wessel
Payroll Consultant

Telefoon: 023-2052401
E-mail: elisa@flexpedia.nl

Felicia Koning
Junior Process Controller

Telefoon: 023-7009733
E-mail: felicia@flexpedia.nl

Arne Lont
Junior Marketeer

Telefoon: 023-2052419
E-mail: arne@flexpedia.nl

Stephanie Tanamal
Payroll Consultant

Telefoon: 023-2052409
E-mail: stephanie@flexpedia.nl

Bart Imming
Payroll Consultant

Telefoon: 023-7009733
E-mail: bart@flexpedia.nl

Silvia Hoevenaar
Payroll Consultant

Telefoon: 023-7009733
E-mail: silvia@flexpedia.nl

Anneliese Silvis
Payroll Consultant

Telefoon: 023-7009733
E-mail: anneliese@flexpedia.nl

Aldert Faassen
Customer Succes Manager / Marketeer

Telefoon: 023-2052469
E-mail: aldert@flexpedia.nl

Robin de Graaff
Payroll Consultant

Telefoon: 023-2052411
E-mail: robin@flexpedia.nl

Fernando Freitas de Andrade
Medior Software Developer

Telefoon: 023-7009733
E-mail: fernando@flexpedia.nl

Cherelle de Vries
Payroll Consultant

Telefoon: 023-2052408
E-mail: cherelle@flexpedia.nl

Lindsey van der Veldt
Payroll Consultant

Telefoon: 023-2052402
E-mail: lindsey@flexpedia.nl

Anna Ntagiou
Junior Software Developer

Telefoon: 023-7009733
E-mail: anna@flexpedia.nl

Marco Valente
Lead Software Developer

Telefoon: 023-7009733
E-mail: marco@flexpedia.nl